Yasal Bilgilendirme

Yasal Bilgilendirme

Konsept, satış ve satış sonrası durumlar, Site içeriği ürün ve hizmetler hakkında:

Bu Çevrimiçi mağaza Özel Alışveriş Sepeti Yazılımı kullanılarak oluşturuldu, içerik ürün ve tüm hizmetler gerekli yükümlükler kanun ve kanun maddelerindeki tüm usul ve esaslara uygun olarak; yayıncı-satıcı ve müşteri-kullanıcı iki yönlü hakların korunmasını taahhüt ederler.

Site bulunan görsel, yazılı, basılı, yazılım dahil kullanım hakları G/P Project markası ve bağlı olduğu şirketin inisiyatifindedir.

Site kullanım kural ve esasları üzerinde kanunların izin verdiği sınırlar dahilinde, site içeriği ve/veya ürünlerde her türlü, kampanya,fiyat değişikliği, satış politikaları, kullanım koşulları vb. gibi durumlarda değişiklik yapma, güncelleme iptal etme hakkına sahiptir.

Satın alınan ürün-hizmetin; taşıma-nakliye vb konular dahil tüm anlaşmazlıkların giderilmesinde Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri ilgi Ticaret Mahkemelerinde hukuk yolu satıcı-yayıncı ile müşteri-kullanıcı için iki yönlü olarak açıktır.

Avrupa Birliği bölgesindeki çevrimiçi anlaşmazlıklar ile ilgili bilgiler ODR (Online Dispute Resolution Regulation) yasası 1. fıkra 14. bendine uygundur:

Avrupa Komisyonu tüketicilerin çevrimiçi anlaşmazlıklarını çözmek için ODR (Online Dispute Resolution Regulation) yasası 1. fıkra 14. bendini kendi platformlarında sunar. Platform (http://ec.europa.eu/consumers/odr) bir site olarak tüketicilerin ulaşabileceği, hizmetler için online alışveriş ve sözleşmelerinden doğan uyuşmazlıkların giderilmesi ile ilgili mahkeme kararını da sunar.